پیشنهاد ویژه
پیشنهاد ویژه

ابزارهای برتر گوش دادن به رسانه های اجتماعی برای تبدیل پیروان به مشتری و سفیران برند

 

در دهه گذشته گوش دادن به شبکه های اجتماعی بسیار پیشرفت کرده است. این روزها ، هر مارکی از نظارت بر نام تجاری استفاده می کند.

با این حال ، مارک های کمی از گوش دادن به شبکه های اجتماعی استفاده کامل می کنند. گرچه برای پشتیبانی بهتر مشتری عالی است (به عنوان مثال: کمک به مشتریان ناراضی از طریق اجتماعی) ، وجود دارد موارد بیشتر برای نظارت بر شبکه های اجتماعی . امروز می توانید:

 • تأثیرگذارهای طاقچه را پیدا کنید و به آنها متصل شوید (به ویژه آن دسته از کاربران فعال رسانه های اجتماعی که دارای افراد درگیر و درحال تعامل با رقبای شما هستند). گوش دادن به اجتماعی یکی از است گام های موثری برای یک کمپین موفق بازاریابی تأثیرگذار .
 • مشتریان ناراضی رقبایتان را رد کنید و آنها را از طرف خود جلب کنید.
 • مشتریان خوشحال خود را به سفیران برند .
 • نقاط ضعف محصول یا خدمات خود را شناسایی کنید تا بتوانید رفع کنید آنها را
 • مشتری فعلی خود را بفهمید و مخاطب هدف بهتر.
 • این می تواند ابزار قدرتمند تولید سرب برای مشاغل شما.
 • بازخورد جمع کنید روی محصول یا محتوای خود.
 • ایده های محتوا جذاب را پیدا کنید – مشتریان خود را کشف کنید “علایق و مبارزات.”

در کل ، گوش دادن به شبکه های اجتماعی می تواند بصیرت چشمگیری را برای شما فراهم کند ، به شرطی که از ابزارهای مناسبی استفاده کنید.

با این کار در ذهن داشته باشید ، در اینجا 5 ابزار عالی گوش دادن به رسانه های اجتماعی وجود دارد که می توانید برای پشته martech خود در نظر بگیرید:

1. SentiOne: ابزار گوش دادن به رسانه های اجتماعی با هوش مصنوعی

SentiOne یک اجتماعی اختصاصی است پلت فرم گوش دادن به رسانه که واقعاً قدرت واقعی نظارت بر شبکه های اجتماعی را به دست می آورد و آن را به سطح جدیدی می رساند.

این ابزار هوش مصنوعی را پیاده سازی می کند تا:

 • اولویت بندی پیام های رسانه های اجتماعی است که به توجه و پاسخ فوری شما (یا تیم خود) نیاز دارید
 • با پیشنهاد پیام های احتمالی که برای هر کدام از موارد مناسب تر است ، به تیم خود کمک کنید تا سریعتر پاسخ ها را بنویسد
 • از طرف شما با مشتریان خود صحبت کنید از طریق chatbot

SentiOne می تواند تیم پشتیبانی مشتری شما را بسیار کارآمدتر و سازنده تر کند.

نکته جالب این Platfor m این است که سوابق آن تعاملات را ثبت می کند ، بنابراین دفعه بعد که با همان مشتری روبرو شدید ، تمام اطلاعات پیش زمینه را خواهید داشت.

SentiOne می تواند تیم پشتیبانی مشتری شما را بسیار کارآمد و سازنده کند ، که به احتمال زیاد مزایای طولانی مدت دارد ، مانند رضایت بیشتر مشتری و ذکر مثبت تر (از مشتریانی که بلافاصله کمک می گیرند).

2. Agorapulse: همکاری ابزار مدیریت و گوش دادن به رسانه های اجتماعی

Agorapulse یک ابزار ابزار مدیریت چندرسانه ای چند منظوره که به شما کمک می کند تقویم سرمقاله رسانه های اجتماعی خود را با برنامه ریزی به روزرسانی در چندین کانال ایجاد کنید. همچنین با یک ویژگی شنیداری اجتماعی قدرتمند ارائه می شود که برای همکاری بین تیمی بسیار مناسب است.

بیایید این را بپذیریم: نام تجاری شما در رسانه های اجتماعی برابر نیستند.

 • برخی از آنها مربوط به مشتریانی است که در حال حاضر در مرحله خرید هستند و بلافاصله به کمک نیاز دارند.
 • برخی دیگر شکایات عمومی هستند که حتی ممکن است نیازی به پاسخ فوری نداشته باشند اما باید به تیم های توسعه محصول یا سایت ارسال شوند.
 • موارد ذکر شده وجود دارد که می تواند به عنوان گواهی تبدیل شود (برای استفاده در سایت خود به عنوان اثبات اجتماعی ).
 • پیام های رسانه های اجتماعی وجود دارد که تیم اطلاع رسانی شما ممکن است از آنها برای دریافت برخی پیوندها به سایت شما استفاده کند (مشابه نحوه استفاده Google هشدارهایی برای آن اهداف ).

چگونه یک نفر می تواند این پروسه را مدیریت کند اگر عناصر زیادی برای آن وجود داشته باشد؟

خوب ، اگر با گوش دادن به رسانه های اجتماعی به عنوان مدیریت پروژه (که اغلب تیم های زیادی نیز درگیر آن هستند) رفتار کنید ، کاملاً قابل انجام است.

AgoraPulse مدیر رسانه های اجتماعی شما را قادر می سازد تا ذکرهای مختلف رسانه های اجتماعی را به تیم ها یا افراد مختلف اختصاص دهد. پس از اختصاص ، این عضو تیم یک اعلان ایمیل دریافت می کند ، همچنین اگر وضعیت تکلیف دست نخورده یادآوری شود.

agorapulse assign tasks

AgoraPulse مدیر رسانه های اجتماعی شما را قادر می سازد موارد مختلفی را در رسانه های اجتماعی به تیم ها یا افراد مختلف اختصاص دهد.

این یک روش عالی برای استفاده بیشتر از اجتماعی است گوش دادن به رسانه.

3. Tweetdeck برای تعاملات در زمان واقعی

به دلیل ماهیت واقعی ، توییتر جایی است که مشتریان انتظار دارند فوراً پاسخ دهند.

Tweetdeck یک ابزار مدیریت و نظارت بر توییتر است که رایگان است. همچنین می تواند برای مدیریت چندین حساب رسانه های اجتماعی (مانند حساب شخصی شما ، حساب تجاری شما و غیره) استفاده شود

من از Tweetdeck در ترکیب با ابزارهای پیشرفته تر رسانه های اجتماعی استفاده می کنم زیرا دسترسی به آن بسیار آسان و سریع است استفاده کنید که گاهی اوقات بررسی سریع Tweetdeck برای مشاهده مواردی که به توجه شما نیاز دارند ساده تر است.

Tweetdeck با لیست های توییتر ادغام می شود ، بنابراین برای تعاملات سریع با تأثیرگذارهای ویژه یا سفیران برند شما در طول روز مناسب است. .

لیست تأثیرگذاران درگیر خود را بررسی کنید تا با توییت های اخیر آنها ارتباط برقرار کنند.

نحوه استفاده از Tweetdeck در اینجا است:

 • افرادی را اضافه می کنم که می خواهم آنها را دوباره اداره کنم در تعامل با جدا کردن لیست های توییتر (ممکن است “بلاگرها” ، “روزنامه نگاران” ، “سفیران مارک” و غیره) تعامل داشته باشید
 • ستون های جداگانه ای در Tweetdeck خود ایجاد می کنم تا توییت ها را از آن لیست ها خارج کنم li >
 • وقتی یک یا دو دقیقه وقت دارم ، Tweetdeck را باز می کنم و به توییت های اخیر در این توییت ها پاسخ می دهم.به این ترتیب ، من به طور منظم با دوستانم و افراد تحت تأثیر قرار می گیرم. بر اساس این تعاملات طبیعی و معنی دار است.

  4. پاداش: مراقب ترافیک رسانه های اجتماعی خود باشید

  هیچ راهی مناسب برای اندازه گیری اثربخشی تلاش های گوش دادن به رسانه های اجتماعی شما وجود ندارد. بسیاری از اهداف بلند مدت (وفاداری به برند ، اعتماد و غیره) وجود دارد که اندازه گیری آنها آسان نیست.

  با گذشت زمان ، آنچه در تجزیه و تحلیل خود مشاهده خواهید کرد موارد زیر است:

 • افزایش میزان بازدید (نوع افرادی که آدرس سایت شما را مستقیماً بدون جستجوی نام شما تایپ می کنند)
 • رشد تدریجی سeriesالات جستجوی برند شما (آن دسته از س quالات حاوی نام تجاری شما) یا نام محصول)
 • رشد مداوم تبدیلات در محل (همانطور که مشتریان در رسانه های اجتماعی شما را در پاسخ و تعامل می بینند ، آنها به نام تجاری شما اعتماد می کنند و خرید بیشتری از شما انجام می دهند).با استفاده از Finteza می توانید همه (و موارد دیگر) را ردیابی کنید ، یک مجموعه تجزیه و تحلیل وب مستقل با تمرکز قوی بر بهینه سازی تبدیل a >.

  Finteza Growth in Traffic

  نتیجه گیری

  اگر شما شما در حال انجام برخی از گوش دادن به رسانه های اجتماعی ، کمی بیشتر تلاش برای دستیابی به اهداف بلند مدت و مهم تر. حداقل ، ارزش امتحان کردن را دارد.

اشتراک گذاری
برچسب‌ها:

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

باز کردن چت
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم