پیشنهاد ویژه
پیشنهاد ویژه

آمار تبدیل سرنخ که همه بازاریابان B2B باید بدانند

 

بازاریابی B2B با هزاران تاکتیک ، فن آوری و راه حل داده برای انتخاب مشاغل و فروش محصولات و خدمات خود ، پیچیده است.

بازاریابی مدرن B2B به همان اندازه پیچیده است ، به همان سادگی:

  • چگونه می توانم مردم را به سمت محصولات و خدمات خود جذب کنم؟
  • چگونه می توانم آن افراد را تبدیل کنم؟ برای خرید؟

Ascend2 ، با مشارکت آیه ، 277 متخصص بازاریابی را مورد سنجش قرار داد تا درباره وضعیت تبدیل سرب بیشتر بدانند.

اگر متوجه شدید که تبدیل سرب دشوار است ، شما تنها نیستید. وضعیت تبدیل سرب در بازاریابی و فروش دریافت که تنها 12٪ از متخصصان بازاریابی از توانایی تبدیل سرب بسیار راضی هستند.

Satisfaction with Lead-to-Sales conversion rate p >

شرکت ها به مبارزه با wi ادامه می دهند برقراری ارتباط ، احراز صلاحیت و پیگیری موثر سرنخ هایی که آنها برای تولید وقت و هزینه زیادی صرف می کنند. تبدیل سرب چالش برانگیز است ، اما عدم توانایی در بهبود نرخ تبدیل سرب دارای تأثیرات قابل توجه و منفی پایین دستی است: اتلاف بودجه بازاریابی ، اتلاف وقت تیم فروش و فرصت چشمگیر از دست رفته درآمد.

“آیه این را تبدیل سرب می نامد. شکاف ، و ما معتقدیم که بستن آن مرز بعدی برای بازاریابی و فروش است. ”گفت دیوید Tal ، بنیانگذار آیه ، و مدیر عامل شرکت آیه. گزارش تبدیل سرب بصیرت ارزشمندی را برای کمک به شرکت ها در درک شکاف تبدیل سرب فراهم می کند و بصیرت و نکاتی را در مورد چگونگی کاهش فاصله ارائه می دهد.

در اینجا چند مورد قابل توجه تبدیل سرب از مطالعه تحقیق آورده شده است ، وضعیت تبدیل سرب در بازاریابی و فروش .

یافتن شماره 1: شرکتها به داده های صلاحیت سرب بیشتری نیاز دارند

 

تبدیل سرب سخت است. شناسایی چالش ها با تبدیل سرب به شما امکان می دهد تا برنامه ای برای غلبه بر این چالش ها تدوین کنید.

جمع آوری و سازماندهی داده های مربوطه ، سپس استفاده از آنها برای برقراری ارتباط بهتر با سرنخ های شما برای افزایش نرخ تبدیل سرب ضروری است. 43٪ از افراد بررسی شده گزارش می دهند که جمع آوری اطلاعات کافی در مورد سرب ، بزرگترین مانع در تبدیل موفقیت آمیز سرب است. پیگیری سریع آگهی ها ، قبل از اینکه علاقه خود را از دست بدهند ، و ایجاد تماس اولیه با ترفندها نیز به ترتیب در بالای این لیست از چالش ها 41 و 39 درصد متخصصان بازاریابی و فروش قرار دارد.

Biggest Challenges to Lead Conversion

یافتن شماره 2: شرکت ها برای برقراری ارتباط سریع سریع با سرنخ ها در تلاش هستند

تحقیقات نشان می دهد که 24 / 7 سرعت پاسخ به پرسش سرب برای بهبود تبدیل بسیار مهم است. 41٪ شرکتها احساس می کنند که پیگیری سریع آگهی ها چالش برانگیز است ، خصوصاً با توجه به اینکه تعداد قابل توجهی از آگهی ها پس از ساعات کاری منظم وارد بازار می شوند.

Lead Initial Contact Statistic

سه دلیل در Inside Sales وجود دارد که می گوید چرا سرعت تا سرب بسیار حیاتی است:

  1. تشخیص حضور – اگر یک سرب اطلاعات آنها را قرار دهد در یک وب سایت وارد شوید یا نوعی فرم درخواست آنلاین را پر کنید ، احتمالاً سرنخ در کنار تلفن یا رایانه آنها است. تماس سریع با سرب بهترین شانس را برای به سرعت درگیر شدن سرنخ فراهم می کند.
  2. آگاهی از ذهن بالا – این مفهوم تماس یا تماس با سرب بلافاصله برابر است. به ذهن خود ماندن. متوسط ​​زمان تماس تقریباً 48 ساعت پس از ارسال س leadال از طرف سرب است – اگر نتوانید عملکرد چشمگیری داشته باشید ، مشتری احتمالاً تجارت شما را فراموش کرده است. (InsideSales.Com)
  3. اثر “واو” – به نظر می رسد وقتی یک شرکت در عرض چند دقیقه پس از تحقیق موضوع را پیگیری می کند ، مردم تحت تأثیر قرار می گیرند تا نگرانی! این عامل “واو” پاسخی از سوی مصرف کنندگان ایجاد می کند که اعتماد فوری را ایجاد می کند. چشم اندازها احتمالاً سرعت پاسخ دهی را با هم مرتبط می کنند و فرض می کنند که تجارت آنها اولویت بندی و ارزش گذاری شده است.
  4.  

ماموریت سرعت به هدایت برای تیم های فروش قابل استفاده نیست و از این طریق سود خود را می برند. طبق LeadSimple ، احتمال شما 21 برابر است اگر در 5 دقیقه اول در مقابل 30 دقیقه پاسخ دهید ، منجر به تبدیل لید می شود.

یافتن شماره 3: موضوع قابلیت های ارتباطی مهم است

اکثریت قریب به اتفاق تیم های بازاریابی و فروش از دستی و دستی بیشتری استفاده می کنند روشهای وقت گیر تلاش برای تماس با لیدهای ورودی. بیش از دو سوم افرادی که در این نظرسنجی شرکت کرده اند می گویند ایمیل (37٪) و تماس تلفنی (36٪) کانال های ارتباطی هستند که اغلب برای پیگیری آگهی های ورودی استفاده می شوند. فقط 6٪ از افراد در نظرسنجی از پیامک / پیامک برای پیگیری راهنما استفاده می کنند.

Communication Capabilities Statistic

نگاه دقیق تر: آیا برای پیگیری با لیدها از متن استفاده می کنید؟ 89٪ از مصرف کنندگان ترجیح می دهند از طریق پیام کوتاه با مشاغل ارتباط برقرار کنند. با فرصتی که به وضوح تعریف شده است ، اکنون زمان آن رسیده است که استراتژی ارتباطی خود را دوباره بررسی کنید و این س theال را بپرسید ، آیا تلفن و ایمیل هنوز هم بهترین گزینه هستند؟

یافتن شماره 4: وضعیت بازاریابی اتوماسیون

تقریباً نیمی (44٪) از نظرسنجی ها دارای ایمیل هستند اتوماسیون بازاریابی و 39٪ از ابزار مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) استفاده می کنند. جالب است که فقط 25٪ از متخصصان بازاریابی و فروش دارای یک نرم افزار اتوماسیون ویژه تبدیل سرب هستند.

Marketing Automation Software Used

آیا می دانید؟ strong > بیش از 8000 راه حل MarTech وجود دارد و تعداد آنها همچنان در حال رشد است. فن آوری زیادی در دسترس است اما پشته های گران قیمت و پیچیده فناوری آن را برش نمی دهند ، به خصوص در پایین قیف. ادغام هوشمند بین سیستم ها برای موفقیت حیاتی است. به عنوان مثال ، نرم افزاری که با هر راه حل CRM ادغام می شود ، به این معنی که شما نیازی به صرف یک مرکز تماس با هزینه و زمان زیادی برای ایجاد و نگهداری نرم افزارهای اضافی ندارید. این راه حل ساده یک قدم دیگر برای رفع شکاف تبدیل سرب است.

یافتن پاداش: تعیین توالی موارد

با توجه به 43٪ از متخصصان بازاریابی و فروش ، اولین تلاش برای تماس با یک سرب با تماس تلفنی انجام می شود و به دنبال آن 40٪ ایمیل است. با سومین تلاش برای پیگیری ، افرادی که از نظر سنجی استفاده می کنند بیشتر از متن (21٪) و چت زنده (11٪) استفاده می کنند.

رایج ترین توالی پیگیری: ❶ تلفن → ❷ ایمیل ❸ تلفن

Lead Conversion Follow Up Sequence by Channel

توالی پیگیری تبدیل سرب توسط کانال

در حالی که تماس های تلفنی همچنان کانال ارتباطی انتخابی هستند ، 87٪ از افراد به شماره های تلفن پاسخ نمی دهند نمی دانم و طبق Gartner ، پیام کوتاه / متن بسیار م thanثرتر از ایمیل است – 98٪ پیام های متنی خوانده می شوند ، در حالی که فقط 22٪ ایمیل ها هستند.

افکار نهایی / p>

چگونه فاصله تبدیل سرب را کاهش می دهید؟ لطفاً یک نظر بگذارید و آنچه را که برای شما مفید است به اشتراک بگذارید. چگونه در حال بهبود داده ها ، توالی پیگیری ، امنیت و سرعت بخشیدن به اولین تماس و استفاده از فناوری برای بهینه سازی فرآیند هستید؟ با به اشتراک گذاری آنچه برای شما مفید است به انجمن کمک کنید.

شما می توانید کل وضعیت تبدیل سرب در بازاریابی و فروش برای اطلاعات بیشتر ، نکات و استراتژی های کاهش فاصله تبدیل سرب.

div >

 

اشتراک گذاری
برچسب‌ها:

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

باز کردن چت
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم